Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/04/03, 00:12 |
| Temperature: | 9.2 °C L: 4.9 °C, H: 11.7 °C |
| Humidity: | 66 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SW |


