Vancouver Island University
| Date: | 2026/04/29, 13:49 |
| Temperature: | 17.8 °C L: 9.0 °C, H: 17.8 °C |
| Humidity: | 56 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 729 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr ESE Gust: 1.6 km/hr |