Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 12:36 |
| Temperature: | 16.8 °C L: 9.0 °C, H: 17.1 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1024 hPa |
| Insolation: | 732 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 8 km/hr E Gust: 14.5 km/hr |


