Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 18:52 |
| Temperature: | 16.8 °C L: 5.8 °C, H: 18.8 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 100 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |


