Marigold Elementary School/Spectrum High School
| Date: | 2026/04/30, 07:52 |
| Temperature: | 9.8 °C L: 9.2 °C, H: 18.8 °C |
| Humidity: | 93 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 127 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |