Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 12:28 |
| Temperature: | 18.2 °C L: 9.2 °C, H: 18.8 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 736 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr E |


