Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 12:12 |
| Temperature: | 18.6 °C L: 9.4 °C, H: 18.8 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 760 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr SSE Gust: 6.4 km/hr |


