Butchart Gardens
| Date: | 2026/05/01, 19:13 |
| Temperature: | 20.5 °C L: 9.4 °C, H: 22.7 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 12 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 68 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ENE Gust: 1.6 km/hr |