Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 14:57 |
| Temperature: | 21.5 °C L: 9.4 °C, H: 21.5 °C |
| Humidity: | 56 % |
| Dewpoint: | 12 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 758 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr ESE Gust: 4.8 km/hr |


