Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 18:52 |
| Temperature: | 18.5 °C L: 5.7 °C, H: 20.1 °C |
| Humidity: | 66 % |
| Dewpoint: | 12 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 53 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW |


