Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/02, 02:04 |
| Temperature: | 11.7 °C L: 9.4 °C, H: 22.7 °C |
| Humidity: | 88 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ENE |


