Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/03, 01:41 |
| Temperature: | 12.6 °C L: 10.7 °C, H: 26.1 °C |
| Humidity: | 83 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |


