Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 12:33 |
| Temperature: | 17.9 °C L: 8.2 °C, H: 20.1 °C |
| Humidity: | 65 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 845 W/m2 |
| UV Index: | 6 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 5 km/hr N Gust: 6.4 km/hr |


