Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 07:27 |
| Temperature: | 11.5 °C L: 10.1 °C, H: 13.7 °C |
| Humidity: | 85 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 97 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ESE |


