Colwood Elementary School
| Date: | 2026/04/29, 17:48 |
| Temperature: | 17.7 °C L: 5.7 °C, H: 17.9 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 383 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |