Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 12:33 |
| Temperature: | 16.2 °C L: 5.7 °C, H: 16.7 °C |
| Humidity: | 68 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 824 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


