Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 18:57 |
| Temperature: | 16.9 °C L: 5.7 °C, H: 17.9 °C |
| Humidity: | 67 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 181 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


