Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 12:51 |
| Temperature: | 19.2 °C L: 10.1 °C, H: 19.5 °C |
| Humidity: | 64 % |
| Dewpoint: | 12 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 832 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


