Sngequ House
Sngequ House
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 12:42 |
| Temperature: | 15.9 °C L: 8.4 °C, H: 16.0 °C |
| Humidity: | 64 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Insolation: | 809 W/m2 |
| UV Index: | 6 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 5 km/hr SSE Gust: 14.5 km/hr |

