Sngequ House
| Date: | 2026/04/29, 17:48 |
| Temperature: | 18.1 °C L: 8.4 °C, H: 19.8 °C |
| Humidity: | 55 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Insolation: | 279 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr SW Gust: 6.4 km/hr |