Millard Learning Centre
Millard Learning Centre
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 12:19 |
| Temperature: | 17.3 °C L: 7.5 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 45 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 872 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr W Gust: 12.9 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.5 °C |
| Inside Humidity: | 49.0 °% |

