Millard Learning Centre
| Date: | 2026/04/29, 23:17 |
| Temperature: | 10.1 °C L: 7.2 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |
| Inside Temperature: | 21.4 °C |
| Inside Humidity: | 48.0 °% |