Millard Learning Centre
Millard Learning Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 07:55 |
| Temperature: | 13.3 °C L: 9.9 °C, H: 13.3 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 93 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr WNW Gust: 6.4 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.3 °C |
| Inside Humidity: | 50.0 °% |

