S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/03, 04:17 |
| Temperature: | 12.2 °C L: 11.1 °C, H: 21.3 °C |
| Humidity: | 87 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr NW Gust: 3.2 km/hr |


