S.M.U.S Community Rowing Centre
| Date: | 2026/04/29, 14:46 |
| Temperature: | 15.1 °C L: 7.2 °C, H: 17.4 °C |
| Humidity: | 69 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1031 hPa |
| Insolation: | 754 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 15 km/hr WSW Gust: 17.7 km/hr |