S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 20:02 |
| Temperature: | 14.2 °C L: 7.2 °C, H: 17.4 °C |
| Humidity: | 73 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1028 hPa |
| Insolation: | 25 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr SSW Gust: 6.4 km/hr |


