Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 13:31 |
| Temperature: | 19.9 °C L: 6.4 °C, H: 19.9 °C |
| Humidity: | 52 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 789 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


