Lake Hill Elementary School
| Date: | 2026/04/30, 17:34 |
| Temperature: | 21.5 °C L: 6.4 °C, H: 22.1 °C |
| Humidity: | 40 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 408 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr N |