Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 16:46 |
| Temperature: | 21.0 °C L: 8.0 °C, H: 21.3 °C |
| Humidity: | 47 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 342 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |


