Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 14:34 |
| Temperature: | 19.8 °C L: 6.4 °C, H: 20.3 °C |
| Humidity: | 51 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 738 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr E |


