UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 19:13 |
| Temperature: | 17.8 °C L: 7.7 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 55 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 136 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 5 km/hr WSW Gust: 11.3 km/hr |


