UVic Science Building
| Date: | 2026/04/29, 17:48 |
| Temperature: | 17.2 °C L: 7.7 °C, H: 18.3 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 375 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr S Gust: 9.6 km/hr |