UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 06:05 |
| Temperature: | 11.3 °C L: 11.1 °C, H: 14.0 °C |
| Humidity: | 84 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 8 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr N Gust: 8.1 km/hr |


