UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 10:33 |
| Temperature: | 15.5 °C L: 11.1 °C, H: 15.7 °C |
| Humidity: | 68 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 530 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr NE Gust: 9.6 km/hr |


