UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 12:52 |
| Temperature: | 17.7 °C L: 11.1 °C, H: 17.8 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 820 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 10 km/hr NNE Gust: 14.5 km/hr |


