UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 10:28 |
| Temperature: | 15.6 °C L: 11.1 °C, H: 15.7 °C |
| Humidity: | 68 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 539 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 10 km/hr -- Gust: 19.3 km/hr |


