Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 06:05 |
| Temperature: | 8.9 °C L: 8.8 °C, H: 13.0 °C |
| Humidity: | 90 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 5 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


