Discovery Elementary School
| Date: | 2026/04/30, 18:51 |
| Temperature: | 20.9 °C L: 6.8 °C, H: 24.2 °C |
| Humidity: | 54 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 176 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |