Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 15:16 |
| Temperature: | 22.8 °C L: 6.8 °C, H: 22.9 °C |
| Humidity: | 49 % |
| Dewpoint: | 12 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 780 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


