Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/03, 00:57 |
| Temperature: | 13.2 °C L: 9.7 °C, H: 28.0 °C |
| Humidity: | 74 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


