Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 14:22 |
| Temperature: | 23.6 °C L: 8.8 °C, H: 23.8 °C |
| Humidity: | 50 % |
| Dewpoint: | 13 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 839 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


