Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 21:11 |
| Temperature: | 16.2 °C L: 8.7 °C, H: 25.4 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr W |

