Shawnigan Lake
| Date: | 2026/04/29, 13:49 |
| Temperature: | 16.7 °C L: 5.0 °C, H: 16.7 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 341 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr WNW Gust: 1.6 km/hr |