Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 12:35 |
| Temperature: | 15.1 °C L: 5.0 °C, H: 15.1 °C |
| Humidity: | 70 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1024 hPa |
| Insolation: | 171 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr W Gust: 3.2 km/hr |

