Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 06:05 |
| Temperature: | 8.8 °C L: 8.8 °C, H: 12.2 °C |
| Humidity: | 92 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr W |

