Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/03, 01:17 |
| Temperature: | 12.9 °C L: 10.2 °C, H: 27.7 °C |
| Humidity: | 77 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |

