Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 16:54 |
| Temperature: | 19.9 °C L: 8.8 °C, H: 20.9 °C |
| Humidity: | 51 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 512 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW Gust: 1.6 km/hr |


