Ladysmith Secondary School
| Date: | 2026/04/29, 13:49 |
| Temperature: | 16.6 °C L: 5.8 °C, H: 16.8 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 798 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 8 km/hr SE Gust: 11.3 km/hr |