Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 12:36 |
| Temperature: | 16.4 °C L: 5.8 °C, H: 16.4 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 800 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 11 km/hr SE Gust: 16.1 km/hr |


