Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 06:05 |
| Temperature: | 9.1 °C L: 9.1 °C, H: 14.5 °C |
| Humidity: | 82 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 5 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |


